הפחד ממראה מלאכותי – איך מבטיחים מראה טבעי לאחר טיפול פלסטי??

נשים רבות מוטרדות משינויים קטנים של התבגרות (קמט שהופיע בפנים, צניחה קלה של הלחי או החזה, מצבור שומן במותן, או שקע תחת העפעף)…. אבל לעיתים נמנעות מלפנות לטיפול מתוך פחד שזה ישנה להם את הפנים או הגוף למראה מנותח ובלתי טבעי.

כמו בכל דבר, גם טיפול פלסטי ניתן לבצע באופן שפוי, הולם וטבעי. איך?? הכל תלוי בבחירת הטיפול המתאים ובמידה שבה מבצעים אותו – הנה דוגמאות:

הזרקת חומר מילוי לפנים – אפשר להזריק באופן הדרגתי ולבחון את האפקט. כמות קטנה של חומר לעיבוי השפתיים מתנפחת משך שבועיים לנפח הסופי. אפשר להזריק חלק מהמזרק ולתת תוספות כעבור שבועיים לפי הצורך.

בוטוקס – אפשר להזריק במינונים בינוניים כדי שעדיין תהיה תנועה של הגבות והמצח ושתישאר הבעה טבעית. בידי הפלסטיקאי השליטה לשתק יותר או פחות את השרירים על מנת לשמור איזון טוב בין שימור הבעה והחלקת קמטים.

מתיחת פנים – המטרה שלי להרים את הפנים הצנוחות מבלי למתוח בהגזמה (להימנע ממראה של "צניחה חופשית"). אני שולט בניתוח באיזו זווית ובאיזו מידה אני מותח את הפנים (כמה עור אני מוציא).

יש כמובן עוד המון דוגמאות, אבל המסר העיקרי ברור – בידי הפלסטיקאי השליטה להביא לשיפור טבעי והולם ולהימנע ממראה של קריקטורה פלסטית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך..