פודקאסט על ניתוחים פלסטיים

פודקאסט על ניתוחים פלסטיים בהגשת הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית. בסדרת הפודקאסטים, משוחח ד”ר ארד עם מטופלות שעברו הליך פלסטי ששינה להן את החיים. שיחות כנות, אותנטיות ואינטימיות על הקשיים, על רגע קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח, על השלבים של הניתוח ועל ההשלכות לאחר מכן, גם בפן הפיזי ובעיקר בפן הנפשי. סיפורים מרגשים של מטופלות, שנתקלו בקשיים סביבתיים, חברתיים והחליטו לשבור מוסכמות וללכת עם האמת שלהם.

הקטנת חזה: האם אפשר בכל גיל?

בפרק הראשון של סדרת הפודקאסטים "בלי פילטרים" עם הד"ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, מתארת המטופלת סאבין על הניתוח שהפך לאחד השינויים הכי גדולים בחייה, ניתוח להקטנת חזה. סאבין, בת 71, מספרת על החוויה שעברה בתקופה שקדמה לניתוח (שהתבצע לפני מספר חודשים), ההחלטה שגרמה לה לעבור את הניתוח, השלבים שעברה עד ליום הניתוח, מה הכי הפתיע אותה בתהליך? ומהו השינוי שעשתה בחיים המקצועיים שלה בעקבות הניתוח שעברה?

שינויים גופניים אחרי לידות: מה עושים?

בפרק השני של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” עם הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו נחשפים לאמילי, רעייה ואימא לשלושה ילדים שעברה ניתוח כפול, המכונה בשפה המקצועית “Mommy Makeover”, לעיצוב החזה ועיצוב הבטן, הליך שלרוב מגיע אחרי לידות והריונות. אמילי מספרת על הרגע שגרם לה להחליט לבצע את הניתוח, על השינויים הגופניים שעברה לאורך הלידות, משלב שינוי של החזה ועד לשינויים של הבטן. לאורך התקופה שלפני ההחלטה לביצוע הניתוח, משתפת אמילי את המאזינים בניסיון לפתרון “התופעה” על ידי עיסוק בספורט, והאם היו התלבטויות בדרך לביצוע הניתוח?

ניתוח לשינוי מין: הקושי להיות טרנסג'נדר במגזר הערבי

בפרק השלישי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” עם הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו נחשפים לאמיר, צעיר בגיל 23 מהמגזר הערבי, טרנסג’נדר, שקיבל החלטה לעבור ניתוח לשינוי מין מאישה לגבר. אמיר מספר על רגעים בחייו, התחושות מגיל ילדות, המחשבות וההחלטות שהביאו אותו לעבור את ההליך. בין היתר, משתף אמיר באירוע אלימות קשה שחווה בגיל 18 שהביא אותו לברוח מהמקום בו גדל. ד”ר ארד מתאר את השלבים שעבר אמיר, הליך השינוי הגנטלי עד לתוצאה הסופית והשלמה, חיצונית ופנימית.

ניתוחים פלסטיים במגזר הדתי

בפרק הרביעי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” עם הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנו מכירים את יפית וענבל, שתי נשים דתיות, אמהות, שמספרות על השינוי שעברו, ברמה הפיזית וברמת איכות החיים שלהן, לאחר שביצעו ניתוח להקטנת חזה. האם ההשתייכות למגזר הדתי עלולה להשפיע על ההחלטה של נשים לפנות לכירורג פלסטי? איך הניתוח השפיע על […] הפוסט ניתוחים פלסטיים במגזר הדתי הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

טיפוח הפנים

בפרק החמישי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת ד”ר אודי ארד,
מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו נחשפים לגלית, עו”ד בעשור החמישי לחייה, המשתפת את המאזינים בסודות הטיפוח שלה והתחזוקה השוטפת בטיפולי העור והפנים, הפידבקים שמקבלת בשיגרה. ד”ר ארד וגלית דנים בשאלה האם ישנו דבר כזה “יותר מדי” בתחום ההזרקות? מהם הגבולות שהופכים את טיפול הפנים למוגזם […] הפוסט טיפוח פנים הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

הסרטן זו המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיים

בפרק השישי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת ד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו מכירים את ויולט, אם יחידנית ל-2 ילדים קטנים, שחושפת את התהליך שעברה במלחמתה בסרטן השד מרגע החשיפה, לאורך התהליך ועד ההחלמה. כחלק מהתהליך שעברה, משתפת ויולט בהחלטתה לביצוע שחזור שד מיידי, כחלק מהתהליך של חזרה לחיים בריאים. ד”ר ארד מסביר […] הפוסט הסרטן זאת המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיים הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

אמהות מדברות על ניתוח חזה לפני גיל 18

בפרק השביעי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת ד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנחנו זוכים להכיר את אופירה וקרן, אימהות חזקות לילדים בוגרים, שחושפות בפנינו את סיפורם של ילדיהם שעברו שינוי בחייהם כחלק מהליך ההתבגרות. האחד הוא גיא, שעבר שינוי הורמונלי יוצא דופן שהגביל את התנהלותו והשנייה היא נועה שהשינויים של גיל ההתבגרות השפיעו […] הפוסט אמהות מדברות על ניתוחי חזה לפני גיל 18 הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

תיקון אסימטריה של החזה בנערות

בהמשך לפרק הקודם, שעסק בתסמונת פולנד, בפרק הזה של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, נועה ויעל משתפות את המאזינים/ות במחשבות של נערה מתבגרת שעוברת שינויים גופניים שלא דומים לבני הנוער שבסביבתה, וכיצד מקבלים את ההחלטה לעבור ניתוח בגיל כל כך צעיר? האם מדובר בהחלטה מושכלת? ומהי התוצאה שתספק את המנותחת?
הפוסט אסימטריה בחזה בנערות הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

הקטנת חזה - האם לחכות אחרי לידות והנקות

בפרק התשיעי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנו נחשפים לרינה שעברה ניתוח להקטנת חזה שבועיים בלבד לפני הריאיון. לאורך השיחה רינה משתפת בקשיים שהיו לה עוד מגיל ההתבגרות ועד לשלב שהחליטה להקטין את החזה. השאלה המרכזית שעלתה מבחינתה – האם לבצע את הניתוח לפני או אחרי ההיריון? האם […] הפוסט הקטנת חזה: האם לחכות עד אחרי לידות והנקות? הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

שתלי סיליקון לחזה - בעד ונגד

הפרק העשירי של סדרת הפודקאסטים “בלי פילטרים” בהגשת הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, עוסק באחת הסוגיות המדוברות והשנויות במחלוקת בעולם הפלסטיקה – השימוש בשתלי סיליקון. בפרק זה אנחנו נחשפים לשתי מטופלות שעברו הגדלת חזה בצעירותן, וכעבור שנים הן הגיעו לצומת שבה היו צריכות להחליט אם להסיר את השתלים לגמרי או להכניס שתלים חדשים? כל […] הפוסט שתלי סיליקון לחזה – עובדות בעד ונגד הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

לחיות את החיים עם פצצה מתקתקת : החלטה על הסרת מניעתית של החזה ושחזור שד

בפרק זה אנחנו נחשפים לאפרת, מטופלת שעברה בגיל 33 הליך הסרה מניעתית של החזה ושחזור שד בעקבות גילוי BRCA2, גן שיוצר סיכון לסרטן והתגלה בגופה כחיובי. אפרת משתפת את ד”ר אודי ארד על הדרך שבה גילתה את המחלה, ועל המחשבה לביצוע ההליך הכירורגי, שהתבשלה אצלה במשך 5 שנים. בנוסף, היא מספרת על הניתוח עצמו, הליך […] הפוסט הנשאות גן BRCA – לחיות את החיים עם “פצצה מתקתקת”
והחלטה על הסרה מניעתית של החזה ושחזור שד הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.

הרמה ועיצוב החזה בגיל 42 : "ראש בריא למיטה חולה"?

בפרק האחרון לעונה של הפודקאסט “בלי פילטרים” בהגשת הד”ר אודי ארד, מומחה בכירורגיה פלסטית, אנו פוגשים את ענבר, אישה קרייריסטית וספורטאית, שעברה מבחירה ניתוח הרמה וחיטוב חזה בגיל 42, בכדי לשפר את איכות חייה. בנוסף, נשמע את חברתה שירי, אשר משתפת מניסיונה כמלווה של מטופלות ומטופלים רבים במחלקה לכירורגיה פלסטית באיכילוב, מתוקף תפקידה כעובדת סוציאלית […] הפוסט הקטנת חזה: “ראש בריא למיטה חולה?” הופיע לראשונה ב-100FM רדיוס.