ד"ר אודי ארד היקר,
תחילה, אני רוצה להודות לך על השינוי המשמעותי שעברתי בזכותך. כל תקופת התבגרותי סבלתי מאסימטריה מאוד בולטת בחזה. בעיה זו גרמה לי לירידה בתחושת הביטחון העצמי ולרגשות תסכול. נמנעתי מהשתתפות בחוויות שבני גילי חווים בגיל ההתבגרות כמו בילויים בים או בכל מקום בו התקשיתי להסתיר את חוסר השוויון. בנוסף, הדבר מנע ממני להיחשף בפני בן זוגי. כדי לפתור זאת, מצאתי עצמי תופרת מילוי לחזייה במטרה לטשטש את השוני, כמובן ללא הצלחה מלאה.

באותה התקופה דחיתי את ניתוח תיקון האסימטריה בעיקר כי חששתי מהניתוח עצמו. לאחר שירותי בצבא החלטתי כי עליי לבצע את הניתוח ולאחר בירורים מול גורמים רפואיים בקהילה, פניתי אליך. האופן בו קיבלת את פני, הסבלנות והעומק של הסבריך נטעו בי את השקט לעבור ניתוח זה.

היום, לאחר הניתוח אני מרגישה שלמה ומבינה שיכולתי להרגיש זאת כבר מזמן. כבר לא תלויה בחוט ומחט למילוי החזיות ומתנהלת בחופשיות מול בן הזוג, דבר שתרם לתחושת פתיחות במערכת היחסים בינינו. היום אני כבר לא כפופת גב אלא זקופה בגאווה.

אז תודה ענקית על היותך אתה- מלבד רופא מקצועי ומוכשר, על האנושיות שבך, הכנות, ההבנה וההקשבה. תודה על תחושת בטחון ותהליך נטול פחדים וחששות. תודה על מענה בכל רגע נתון ועל הליווי לאורך כל הדרך, בזמן ההחלמה ואף לאחריה. בהערכה רבה, זו שמאושרת בזכותך.
תיקון חזה לא סימטרי
ש.ל.
עברתי ניתוח להוצאת שתלי סיליקון אצל ד״ר אודי ארד. נדהמתי מכך שהעבודה של ד״ר ארד היתה ככ נקיה ומדוייקת שלא הרגשתי בכלל כאבים אחרי הניתוח ולא נזקקתי למשככי כאבים. פשוט עבר חלק.
ד״ר ארד היה זמין לכל שאלה והחוויה הכללית היתה של רופא רציני ואחראי.
הוצאת שתלי סיליקון
ל.ה
הממוגרפיה האחרונה שלי היתה שנה ו 3 חודשים לפני הניתוח, לפני כ 3 שנים.
חששתי מהבדיקה בגלל הניתוח. זכרתי שהיא "אלימה" ואגרסיבית ואני חסה עליהם מאד, שומרת עליהם כמו על תכשיט. מאחר שחברתי הטובה חלתה בסרטן השד, לא יכולתי להתחמק מזה. היום הלכתי... אז למרות שהבדיקה היתה ממאאאאדדדד לא נעימה, קיבלת/קיבלתי הרבה מחמאות. הטכנאית us ציינה שהיא רואה הרבה הקטנות וזאת הקטנה כל כך יפה בהשוואה... אמרתי לה שניתח אותי ה golden standard והרגשתי כבוד לגלגל את שמך על הלשון.
ניתוח חזה
ר.ש
רופא מסור, אחראי ברמות,מקצוען, אכפתית, ובנוסף ל הכל סבלני ומסביר ומשדר אמינות ומוכיח את הכל ב תוצעות הסופיות בטיפולים שלו,ולפני הכל בן אדם עם לב זהב ויחס נהדר כלפי המטופלים שלו
פיסול פנים
פ.י.
אודי היקר – תודה!
כל מה שיירשם פה על דר' ארד, לא יאפשר להעביר לכם את החוויה הנפלאה שחוויתי אצל אודי. מדובר ברופא מקצועי, מדוייק ומדהים, בעל יכולות אחרות – ובהחלט טובות יותר ממה שיכלתי לדמיין. תמהיל של איכפתיות מקצועיות ואנשים טובים והכי חשוב – תוצאה מושלמת אודי – המון תודה על הכל.
הגדלת חזה
ש.ע.
מילה קטנה תודה גדולה! ד"ר ארד היקר,
פניתי אליך בעקבות אסימטריה בשדיים של ביתי, עם בטן מלאת חששות בפני התהליך הצפוי. כבר בפגישה הראשונה הצלחת להפיג את חששותינו, והרגשנו בבית, דבר אשר אינו מובן מאליו כלל. רגישותך, עדינותך, הרוגע, הידע הרב וההסברים המפורטים, כמו גם פרישת האופציות העומדות בפניה, ללא כל לחץ או הטייה לכיוון זה או אחר מצידך, איפשרה לה לשקול היטב ולהגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורה.
ביום הניתוח, יום מתוח מאד עבורינו, ברגע בו נכנסת לחדר חשנו הקלה, ידענו שאנחנו נתונות בידיים טובות. במהלך הניתוח ובתקופה המאתגרת שלאחריו הרגעת והתעניינת, כך שהרגשנו בנוח לפנות בכל עת ולדעת שנזכה לאוזן קשבת ולמענה. הניתוח נעשה ביד אומן, התוצאות מעידות בעד עצמן. החשוב מכל, ביתי חשה שלמה תרתי משמע, דימוי הגוף והדימוי העצמי בעקבותיו השתפרו לאין ערוך. היא חשה משוחררת וחופשיה, דבר שלא יסולא בפז. על כך תודתי העמוקה והערכתי הרבה להיותך הרופא שהינך וחשוב מזה היותך אדם. מאחלת לך כל טוב והמשך הצלחה, תודה מכל הלב.
תיקון אסימטריה בחזה
ש.ש.
במהלך 5 שנים סבלתי מגניקומסטיה, כל חיי היו סובבים סביב החזה שלי, נמנעתי מכל פעילות שדורשת הורדת חולצה במשך 5 שנים, הייתי הולך כפוף על מנת להסתיר את החזה. הניתוח הזה משנה חיים! אני ממליץ לכל נער שסובל מגניקומסטיה לעבור את הניתוח, כל החיים משתנים, מקצה לקצה, מההליכה עד חיי הפנאי , הביטחון העצמי. ד״ר ארד עשה עבודה מדהימה, הוא שינה לי את החיים! תודה רבה!
ניתוח גניקומסטיה
תום
מנתח מס 1!!! מסור, אחראי, נאמן, אכפתי, קשוב. נתן לי תמיד להרגיש בשאני בידיים טובות ונאמנות. מקצוען אמיתי. התוצאות מדברות בעד עצמן!
ניתוח חזה
ס.ק.
לפני כשלושה שבועות, נותחתי על ידי דר' אודי ארד. ניתוח לשאיבת שומן ומתיחת הבטן. לאחר מספר ניתוחים בעבר, בהגיעי לגיל מתקדם (67), חששתי מהתערבות כירורגית נוספת. החשש פג מיד בפגישתי הראשונה עם דר' אודי ארד.

לאחר שהתייעצתי עמו ארוכות וקבלתי מידע רפואי מקיף וברור לגבי הניתוח ותוצאותיו, הרגשתי בטוחה בתמיכתו המקצועית והמיוחדת בתהליך המורכב מתחילתו ועד סופו.

בשלב ראשון, קבלתי מדר' ארד מספר הצעות שונות והסבר מדויק אודות הסיכויים והסיכונים בכל אחת ואחת מהן, מה שהקל על קבלת ההחלטה הנכונה ביותר, בעיני. בשלב הבדיקות, הקבלה לניתוח והאשפוז בבית החולים, הרגשתי שהצוות פועל על פי הוראותיו המדויקות ובגישה אישית נעימה ומסבירת פנים, ובאחריות ודאגה להצלחת הניתוח. בשלב ההחלמה הייתי בקשר יומיומי עם דר' ארד אשר בקש לדעת פרטים על מצבי והרגשתי במיוחד במשך השבוע הראשון ועד הביקורת הראשונה, וגם בהמשך היה המעקב מרגיע מאד.

בכל שלב הייתי שותפה ומודעת למה שקורה, זכיתי לטפול יוצא מן הכלל, ומאמץ רב לשכוך הכאב…
ויותר מכל – הכול היה כדאי! ואני מרוצה מאד מהתוצאות!

ברכתי החמה ותודתי הגדולה לך, דר' אודי ארד, על ההקשבה וההבנה, על היחס האדיב והמרגיע, על התמיכה והלווי האישי, על הידע והניסיון הרב, ועל הצניעות המיוחדת לך.

בהערכה רבה, נעמה זמיר.
מתיחת בטן ושאיבת שומן
נעמה זמיר
I was in my early 40′s when I started developing forehead wrinkles and frown lines. At first, I just noticed them once in a while. Then I started noticing them more often. Then one day I realized that I was developing permanent forehead wrinkles and frown lines – even in a relaxed, happy mode, my wrinkles were visible. Even though I heard a lot about how Botox and fillers could fix my problem, I was very worried about receiving injections. Like most people, I was a little uncertain about Botox and I always hated the thought of needles – especially needles going into my forehead. But after much thought I decided to consult with a doctor. Luckily I was introduced to Dr. Arad, who did a great job explaining the procedure. He was very professional and didn't come in and try to hurry up to get to the next patient. He took his time and answered all of my questions. Dr Arad, new exactly where I needed the injections and because it was my first time he made sure to inject as little as possible so that the results would look completely natural. In fact, I am happy to report that not only was I surprised at how quick and painless the procedure was, but the results are amazing. Dr. Arad eliminated the terrible frown that I was unable to control and that always made me look angry, even when I wasn't. No one can tell and everyone compliments me at how good I look. Thank you so much for such a positive experience!
טיפול בקמטים
עדי
Dr. Arad, thank you for the excellent care you gave me during my visits to your office. I would highly recommend you to anyone considering Botox. You put me at ease, and answered all of my questions. I had so many deep lines around my eyes that made me look old, certainly older than I felt. After the procedure, my whole attitude got a facelift! Every morning when I look in the mirror, I am so glad I went forward with this procedure and in the future I certainly won't do it with anyone else but you. I am very pleased with the results. You made the experience quick, painless, and professional.
טיפול בקמטים
מירב